Заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи — Кропивницький інститут державного та муніципального управління
Підвищення кваліфікації за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування
Корисна інформація для вступника
Почни свій шлях до успіху разом з нами!
Учасникам ООС знижка в оплаті за навчання
Можливість помісячної оплати за навчання

Заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

26 листопада 2021 року в Кропивницькому інституті державного та муніципального управління кафедрою публічного та приватного права була проведена лекція з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада.

Цей день установлено «з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору».

Завідувач кафедри, кандидат юридичних наук, доцент Степанов П. Л. зосередив основну увагу слухачів на окремих статтях Конституції України на цю тему, а також основних правах та свободах людини, закріплених в міжнародно-правових документах, зокрема в Загальній декларації прав людини (1948). Історичний контекст розкрив доцент кафедри загальної підготовки та соціальної роботи, кандидат філософських наук Рубан О. М.

У підготовці до лекції були використані інформаційно-методичні рекомендації, розроблені Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності.

1

2